top of page

Aberlink Innovative Metrology

Największy brytyjski producent współrzędnościowych maszyn pomiarowych (CMM), systemów wizyjnych i oprogramowania do pomiarów 3D.
Innowacyjna metrologia od 1993 roku — maszyny współrzędnościowe Aberlink i innowacyjna gama produktów metrologicznych są znane na całym świecie ze względu na łatwość użytkowania, przystępność cenową i dostarczanie przemysłowi rozwiązań pomiarowych, którym można zaufać. Zaprojektowane i wyprodukowane w całości w Wielkiej Brytanii, najnowocześniejsze maszyny współrzędnościowe Aberlink zwiększają przepustowość działów kontroli jakości i usuwają wąskie gardła podczas pomiarów, pomagając przekraczać wymagania jakościowe i umożliwiając pomiary zarówno w laboratoriach jak i bezpośrednio na hali produkcyjnej.

Firma Oberon 3D jest nieprzerwanie od dnia założenia firmy jedynym autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem producenta w Polsce oraz dodatkowo przedstawicielem Aberlink na terytorium Litwy, Łotwy i Estonii

Extol 370 i Extol 520

Dlaczego Aberlink

30

LAT
innowacji w metrologii

15 000+

UŻYTKOWNIKÓW ABERLINK
na całym świecie
Dlaczego wybrać Aberlink

Od ponad 30 lat maszyny współrzędnościowe i rozwiązania metrologiczne Aberlink są projektowane, produkowane i budowane zgodnie z wymaganymi wytycznymi w Wielkiej Brytanii tuż obok siedziby największego producenta wyposażenia dla maszyn współrzędnościowych - firmy Renishaw.

Niezawodna dokładność

Współrzędnościowe maszyny pomiarowe Aberlink zbudowane ponad 20 lat temu są nadal codziennie używane przez działy kontroli jakości, a jednocześnie zapewniają te same precyzyjne wyniki, co w momencie ich instalacji.

Łatwość użytkowania

Ze względu na łatwy do zrozumienia graficzny interfejs użytkownika,  dostarczane standardowo z każdą maszyną oprogramowanie Aberlink 3D jest powszechnie uważane za najbardziej przyjazny dla użytkownika dostępny pakiet pomiarowy.

40

PAŃSTW
objętych dystrybucją
Niski koszt eksploatacji

Aberlink nie pobiera opłat za roczne umowy serwisowe oprogramowania, aktualizacja oprogramowania jest bezpłatna przez cały okres użytkowania maszyny a licencja na oprogramowanie jest wieczysta. Dodatkowo niski koszt części zastępczych ogranicza do minimum roczne koszty serwisu. 

Innowacyjność

Aberlink nieustannie rozwija swoje produkty, w efekcie powstają maszyny o podwyższone specyfikacji - Axiom Too HS, maszyny wykorzystujące liniowe napędy magnetyczne - Horizon 800 i Horizon 1000, maszyny które można wykorzystać na hali produkcyjnej - Extol 370, Extol 520 oraz Fulcrum

Produkty Aberlink
aberlink_building_edited.png

Aberlink jest największym  brytyjskim producentem współrzędnościowych maszyn pomiarowych, systemów wizyjnych i oprogramowania pomiarowego 3D. Produkty firmy Aberlink znane są na całym świecie ze względu na prostotę użytkowania, bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, a przede wszystkim dzięki zapewnieniu naszym klientom rozwiązania, któremu mogą zaufać. Firma Aberlink nieustannie rozwija swoje produkty oraz zwiększa gamę produkowanych urządzeń zarówno ręcznych jak i CNC, do działów kontroli jakości, laboratoriów pomiarowych jak również mających zastosowanie na halach produkcyjnych, natomiast Oberon 3D jest nieprzerwanie od dnia założenia firmy jedynym autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem producenta w Polsce oraz dodatkowo przedstawicielem Aberlink na terytorium Litwy, Łotwy i Estonii