top of page

Fulcrum

Fulcrum Manual CMM
Dokładna kontrola tuż obok Twojej obrabiarki
Kontroluj swoje części na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Fulcrum to rewolucyjna ręczna współrzędnościowa maszyna pomiarowa, dzięki zastosowaniu trzech osi obrotowych firma Aberlink stworzyła kompaktową i przenośną konstrukcję, która umożliwia jej użycie tam, gdzie jest potrzebna, na hali produkcyjnej w pobliżu obrabiarek.

Zaprojektowana, aby optymalizować inspekcje, gdy części schodzą z maszyny po pierwszej operacji przekazując informacje zwrotne do procesu obróbki przy najbliższej okazji, przed końcową kontrolą, przed większymi wydatkami.

 

Dla oprogramowania pomiarowego Aberlink opracowano uproszczony interfejs użytkownika, dzięki czemu korzystanie z niego na ręcznej maszynie współrzędnościowej jest jeszcze łatwiejsze, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności. Po ręcznym zeskanowaniu krytyczne cechy są automatycznie rozpoznawane, a wymiary automatycznie wyświetlane.

 

Intuicyjne oprogramowanie i innowacyjna konstrukcja oznaczają, że będziesz mierzyć swoje części w ciągu kilku minut od włączenia maszyny współrzędnościowej Fulcrum, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w obsłudze. Szybko stanie się narzędziem wybieranym do kontroli doraźnej, sprawdzania pierwszej sztuki, kontroli jakości małych partii lub ustawiania maszyn CNC. Fulcrum to najłatwiejsza do nauczenia się i obsługi współrzędnościowa maszyna pomiarowa.

Edytowalne fizyczne paski narzędzi

Magnetyczne miękkie przyciski umożliwiają szybkie przełączanie między funkcjami bez użycia myszy. Można je umieścić w dowolnym miejscu na powierzchni pomiarowej. Możesz także zaprogramować te przyciski programowe do wykonywania dowolnej funkcji w oprogramowaniu Aberlink Mk4.

Fulcrum
Fulcrm Manual CMM closeup
Bezproblemowe mocowanie

Szablony mocowań magnetycznych pozwalają szybko zamocować jednocześnie zapewniając, że wszystkie punkty pomiarowe zostały dokładnie i prawidłowo zmierzone.

Kompletny pakiet

Fulcrum jest dostarczany z komputerem typu „wszystko w jednym” i naszym potężnym oprogramowaniem Aberlink Mk4. Gotowy do pomiaru od razu po wyjęciu z pudełka, Fulcrum może zidentyfikować problemy u podstaw linii produkcyjnej, oszczędzając czas i pieniądze.

Fulcrum Manual CMM z Aberlink3D
fulcrum-fixturing.jpeg

Fulcrum Video

Specyfikacja Fulcrum
Zakres pomiarowy
X 280 Y 280 Z 150
Wymiary gabarytowe
X 335 Y 830 Z 725
Przesuw
Ręczny
Zastosowanie
Hala produkcyjna, laboratorium
Zastosowanie
Hala produkcyjna, laboratorium
Niepewność przestrzenna
5.0µm
Rozdzielczość skali
1.15μrad
Optymalna temperatura pracy **
18 - 22°C
Dopuszczalna temperatura pracy
5 - 45°C
Prędkość
Nie dotyczy
Przyspieszenie
Nie dotyczy
Zasilanie powietrzam
Nie dotyczy
Wsparcie kamery CCD
Tak
bottom of page