top of page

Project X

Project X maszyna optyczna
System wizyjny - ręczny lub CNC

Zaawansowany system wizyjny, również do wykorzystania na hali produkcyjnej

Projekt X wykorzystuje opatentowaną technologię skali XY, która rejestruje nie tylko pozycję X i Y, ale także każdy ruch obrotowy systemu kamery. Kamera może swobodnie przesuwać się po obszarze pomiarowym, zamontowana na prostym systemie łożysk powietrznych, bez obaw o ograniczenia związane kinematyką urządzeniai.

Błyskawiczna konfiguracja

Project X to system w skali absolutnej, co oznacza, że zaraz po włączeniu maszyny wie dokładnie, gdzie się znajduje – nie ma potrzeby zerowania osi. Komponenty można umieścić na szklanym stole i pozostać nieruchome, podczas gdy kamera porusza się, wykonując pomiary powyżej. Nie ma potrzeby zabezpieczania elementu na stole, tak jak ma to miejsce na maszynach z ruchomym stołem X lub XY.

Project X maszyna optyczna pomiar elektroniki
Pomiar optyczny na Project X

Innowacyjne pozycjonowanie

Połącz prostą konstrukcję mechaniczną, możliwą dzięki rewolucyjnej technologii skali, z oprogramowaniem do pomiarów wizyjnych Aberlink, a wkrótce zrozumiesz, dlaczego Project X jest standardem dla optycznych pomiarów dwuwymiarowych.

Rewolucja w pomiarach wizyjnych

Project X ostatecznie zastępuje starą technologię projektora profilowego, jest od niego łatwiejszy w użyciu, szybszy i za każdym razem zapewnia niezawodne, spójne inspekcje. Project X jest dostępny jako maszyna ręczna lub z pełnym sterowaniem CNC.

Kamera optycznej maszyny Project X
Aberlink Project X Vision System

Aberlink Project X Vision System

Odtwórz Wideo
Specyfikacja Project X
Zakres pomiarowy
X 400 Y 300 Z 125
Wymiary gabarytowe
X 583 Y 722 Z 670
Standoff
125 mm
Pole widzenia
10 mm
Przesuw
CNC lub ręczny
Dokładność 2D
X1403 Y1530, 2130 Z2700
Optymalna temperatura pracy **
18 - 22°C
Maksymalne obciążenie stołu
3 kg
bottom of page