top of page
Kopia 6.1_edited.jpg

OGP Optical Gaging Products

Logo OGP
Zaawansowane rozwiązania metrologiczne dla profesjonalnych producentów

OGP to oddział Quality Vision International (QVI) – największej na świecie firmy zajmującej się pomiarami wizyjnymi. Jesteśmy dumni z dostarczanych przez nas systemów metrologii wymiarowej, które zapewniają wysoką dokładność i niezawodność. Producenci na całym świecie polegają na systemach OGP i ludziach, aby zapewnić jakość swoich produktów – pozwól nam zapewnić jakość Twoich.

OGP® był pionierem w pomiarach multisensorycznych z czujnikami wizyjnymi, dotykowymi i laserowymi. Od ponad 75 lat firma OGP konsekwentnie przoduje dzięki kolejnym innowacyjnym systemom i czujnikom, które pozwalają sprostać najtrudniejszym wyzwaniom pomiarowym, w tym również z branży medycznej. Metrologia multisensoryczna jest preferowaną przez producentów technologią kontroli jakości w celu opracowywania, utrzymywania i poprawy jakości produkcji w branży automotive, elektroniki, opakowań, lotniczej, militarnej oraz urządzeń medycznych, codziennego użytku i wielu innych.

Pomiar na maszynie multisenorycznej OGP
Maszyna multisensoryczna OGP SmartScope SP

Lider pomiarów optycznych od 1945 r.

OGP (Optical Gaging Products)  jest liderem w zaawansowanej metrologii i kontroli jakości od ponad 75 lat iw tym czasie wprowadził produkty, które wywarły znaczący wpływ na precyzję i niezawodność w przemyśle wytwórczym.

Firma OGP stworzyła pierwszy na świecie wieloczujnikowy system pomiarowy – Intelligent Qualifier™ 2000 – w 1987 roku. Od tego czasu firma OGP przoduje, projektując innowacyjne produkty metrologiczne, aby sprostać wymagającym potrzebom wiodących producentów na całym świecie.

Multisensoryczne, optyczne systemy pomiarowe OGP SmartScope łączą czujniki optyczne, laserowe i dotykowe, umożliwiając pełniejszy pomiar części, z mniejszą niepewnością i w krótszym czasie

Produkty OGP

OGP

OGP

OGP
Wyszukaj film...
Kategorie
Kategorie
Science & Technology
OGP SmartScope E7 Demo Video

OGP SmartScope E7 Demo Video

02:45
Odtwórz Wideo
OGP SmartScope 3D Multisensor Measurement Systems

OGP SmartScope 3D Multisensor Measurement Systems

05:36
Odtwórz Wideo
OGP SNAP Product Explainer Video

OGP SNAP Product Explainer Video

03:34
Odtwórz Wideo
OGP FlexPoint Multisensor Coordinate Measuring Machines

OGP FlexPoint Multisensor Coordinate Measuring Machines

04:24
Odtwórz Wideo
bottom of page