top of page
InspecVision Planar 2D System
InspecVision OptiScan

Maszyny InspecVision

Szybkie pomiary 2D, skaning 3D

Precyzyjne urządzenia kontrolne do zastosowań przemysłowych. Wszystkie modele maszyn InspecVision zostały zaprojektowane z myślą o pracy bezpośrednio na hali produkcyjnej umożliwiając natychmiastową kontrolę produkowanych detali w bezpośrednim sąsiedztwie LaserJet, WaterJet i wszystkich innych maszyn znajdujących się na produkcji. Dzięki temu odciążone są izby pomiarowe a operatorzy mają bieżący wgląd w jakość produkcji mogąc tym samym podjąć natychmiast odpowiednie działania korygujące.

InspecVision Planar

Szybkie pomiary 2D

System może być używany do bardzo szybkiego pomiaru lub inżynierii odwrotnej płaskich części, które zostały wyprodukowane na systemach cięcia laserem, plazmą i strumieniem wody, a także części wykrawanych i niektórych tłoczonych. Dostarczamy system Planar dla przemysłu zajmującego się cięciem blach od kilkunastu lat, w tym czasie konsultowaliśmy się z wieloma głównymi producentami, aby w pełni zrozumieć wymagania oczekiwane od naszego systemu pomiarowego i zintegrować je z Planarem.

Maszyny Planar są zainstalowane i działają w ponad 30 krajach na całym świecie, a lista krajów rośnie. Klientami firmy Planar są zarówno małe zakłady, jak i firmy o wielomiliardowe obrotach obejmujące prawie każdą branżę wykorzystującą blachy, (przemysł elektroniczny i komunikacyjny, motoryzacyjny i lotniczy i wiele innych).

InspecVision Planar
InspecVision Skaner

InspecVision skanery 3D

Pełny skaning 3D

Skanery 3D InspecVision mogą współpracować z systemami InspecVision Planar lub niezależnie jako oddzielne urządzenia. Podobnie jak maszyny Planar 2D - skanery 3D InspecVision pracować mogą stacjonarnie na hali produkcyjnej lub jako urządzenia mobilne wszędzie tam, gdzie zostaną zainstalowane, szybko, stabilnie, umożliwiając rejestrację pełnej chmury punktów 3D

InspecVision Accuity

Automatyczna inspekcja 2D i 3D

Accuity to najbardziej zautomatyzowany, telecentryczny system pomiarowy o dużym polu widzenia na rynku, który w standardzie może skanować zarówno w 2D, jak i 3D.

Czas operacyjny: 4 sekundy

Czasy ustawiania detalu i zaangażowania operatora w przygotowanie planu pomiarowego są zredukowane do zera dzięki importowaniu wymiarów i tolerancji z pliku CAD. Całkowity czas konfiguracji i kontroli nowej części jest niezrównanie niski i wynosi około 4 sekund.

Skanowanie 3D jest dostępne jest w wyposażeniu standardowym, umożliwiając kontrolę każdej funkcji zarówno w 2D, jak i 3D. Części można następnie porównać z modelami CAD 2D i 3D lub sprawdzić bez modelu cyfrowego. System nie ma ruchomych części, co czyni go przyjaznym dla hali produkcyjnej.

Kamery 20 MP i projektory HD wykonują dokładne pomiary zgodne z normą ISO10360-4. Zapewnienie krótkich czasów inspekcji w wysokiej rozdzielczości przy minimalnej konfiguracji.

InspecVision Accuity

Serie maszyn InspecVision

bottom of page