top of page
CMM Software - Aberlink Mk 4
Modernizacja maszyny ręcznej do CNC

Modernizacja ręcznych CMM

Popraw wydajność i możliwości swojej CMM

W pewnym momencie eksploatacja maszyny nadchodzi moment, kiedy oprogramowanie pomiarowe, systemy sond i elektronika kontrolera stają się przestarzałe wobec pojawienia się nowszych, szybszych i lepszych systemów. Duża gama standardowych zestawów modernizacyjnych tchnie nowe życie w Twoją maszynę pomiarową. Rewolucyjne oprogramowanie pomiarowe Aberlink 3D zapewnia potężny, a jednocześnie łatwy w użyciu interfejs użytkownika. To znacznie zwiększa przepustowość maszyny oraz skraca okres nauki nowych użytkownika

Modernizacja wykonywana jest przez Oberon 3D i poprzedzona pełnym przeglądem maszyny

Przed przystąpieniem do prac modernizacyjnych wykonujemy pełny przegląd maszyny tak, aby z wyprzedzeniem określić docelowe jej parametry, potwierdzić obecną sprawność metrologiczną oraz dokonać ewentualnych niezbędnych napraw

Nowa generacja kontrolerów

Najnowsza seria kontrolerów Deva

Najnowsza generacja wysokiej jakości sterowników maszyn jest kompaktowa, ma fantastyczny stosunek jakości do ceny i oferuje wyjątkową wydajność. Interpolowane ruchy maszyny i zaawansowana elektronika znacznie skracają czasy cykli kontroli, jednocześnie poprawiając dokładność i powtarzalność maszyny współrzędnościowej. Dodatkow wspierana jest technologia skaningu Renishaw SP25

Zestaw modernizacyjny

Korzystając z dostępnych konfiguracji kontrolerów wykonujemy modernizację do standardu Aberlink 3D następujących modeli maszyn współrzędnościowych, w tym:

Coord3, Ferranti, ITP, Kemco, Metris, Brown & Sharpe, IMS, LK, Mitutoyo, Sheffield, Tesa, Zeiss, Starrett, Wenzel i wielu innych.

Zestaw modernizacyjny Deva 004 i Deva030 oraz joystick z panelem dotykowym
Kamera telectryczna Aberlink

Kluczowe cechy

Rewolucyjne, łatwe w użyciu oprogramowanie pomiarowe Aberlink

Sterownik CMM oparty na systemie Windows

Wzmacniacz mocy CMM (opcjonalnie)

Aktualizacja systemu sondy (opcjonalnie)

Instalacja i test weryfikacyjny na miejscu

Kurs szkolenia użytkowników

Gwarancja

Bezpłatne aktualizacje oprogramowania — bez opłat za utrzymanie i umów

Pomiary optyczne

Modernizacja może zostać rozszerzona o dodatkowe wyposażenie w postaci telecentrycznej kamery oraz oprogramowania Aberlink Vision umożliwiającej połączenie w jednym planie pomiarowym stykowych i bezstykowych metod pomiaru.

Aberlink 3D

Cała filozofia Aberlink polega na ułatwieniu pomiaru. Oprogramowanie Aberlink 3D zostało napisane przez inżynierów dla inżynierów i ustanawia standardy branżowe w zakresie łatwości użytkowania.

 

Zaprojektowany z interfejsem graficznym, Aberlink 3D może pracować w 2D lub 3D, na ręcznych lub CNC maszynach współrzędnościowych i równie dobrze sprawdza się,, gdy jest używany z systemami dotykowymi, skanującymi lub wizyjnymi, w tym również z ramionami pomiarowymi.

 

Łatwo zrozumieć, dlaczego Aberlink 3D stał się oprogramowaniem wybieranym nie tylko przez firmę Aberlink, ale także przez wielu innych producentów urządzeń pomiarowych na całym świecie.

Oprogramowanie Aberlink 3D
bottom of page