top of page

Automatyzacja PolyWorks - raport pomiarowy w Excelu

Korzystając z dodatku ReportLoop, dostępnego na stronie MyPolyWorks, można umieścić w komórkach arkusza kalkulacyjnego właściwości projektu, wyniki pomiarów itp. tworząc w ten sposób raport w arkuszu Excel.


ReportLoop dla programu Inspector jest darmowym dodatkiem dla programu Excel, który łączy go z oprogramowaniem PolyWorks Inspector. Po otwarciu zakładki dodatku ReportLoop, możemy połączyć Excel z otwartym planem pomiarowym. Uzyskujemy w ten sposób dostęp do właściwości projektu, właściwości mierzonej części oraz wyników pomiarów. Wystarczy wybrać właściwość lub kontrolkę, którą chcemy wstawić do arkusza, kliknąć w komórkę do której ma być wstawiona wartość z planu pomiarowego i kliknąć przycisk wstaw.


Raporty wygenerowane przy użyciu ReportLoop są dynamiczne, co oznacza, że ​​po każdej zmianie projektu lub wyników pomiarów, wartości w arkuszu Excel automatycznie się aktualizują. Dzięki temu, można mieć pewność, że raporty są zawsze zgodne z najnowszymi danymi.

W przypadku potrzeby tworzenia raportów dla wielu różnych mierzonych części, ReportLoop umożliwia tworzenie osobnych arkuszy dla każdej z nich. Dzięki temu, można łatwo organizować raporty i zachować przejrzystość, szczególnie przy dużych projektach zawierających wiele pomiarów.

ReportLoop dla programu Inspector jest niezwykle przydatnym narzędziem dla użytkowników oprogramowania PolyWorks Inspector, umożliwiającym szybkie i efektywne tworzenie raportów w arkuszu Excel. Dzięki temu dodatkowi, użytkownicy mogą skupić się na analizie wyników pomiarów i prezentacji danych, zamiast tracić czas na ręczne wprowadzanie informacji do raportów.
21 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page