top of page
W dniach 27 oraz 28 stycznia 2015roku w Tychach, odbyło się uroczyste otwarcie siedziby firmy Oberon 3D w nowej lokalizacji.

staleo.pl

staleo.pl

W dniach 27 oraz 28 stycznia 2015roku w Tychach, odbyło się uroczyste otwarcie siedziby firmy Oberon 3D L. Pietrzak i Wspólnicy Sp.j., w nowej lokalizacji.


Podczas inauguracji otwarcia przeprowadzono prezentacje produktów oraz usług znajdujących się w ofercie firmy. Uczestnicy mogli bezpośrednio zapoznać się z możliwościami urządzeń znajdujących się w ofercie firmy.

W dniach 27 oraz 28 stycznia 2015 roku, odbędzie się uroczyste otwarcie siedziby firmy Oberon 3D L. Pietrzak i Wspólnicy Sp. j., w nowej lokalizacji, w Tychach.

Podczas inauguracji otwarcia odbywać się będą prezentacje produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy.

Strategiczni klienci oraz zainteresowani współpracą będą mogli bezpośrednio zapoznać się z możliwościami urządzeń. Do dyspozycji gości demo room wyposażono min. w maszyny Aberlink – Axiom Too oraz Zenith Too 1500, OGP – Flash/CNC 200, ramię pomiarowe CimCore 7525 SI,  traker optyczny PROCMM 3500 firmy NDI, skaner światła białego Shining 3D. 

Wśród ekspozycji znalazjdą się również eksponaty firmy Mahr: konturograf XC 20, mikroskop z oprogramowaniem M3 – MM 320, chropowatościomierz bezślizgaczowy M400, wysokościomierz 817 CLM, ręczne narzędzia pomiarowe firmy Mahr. Produkty ze swojej oferty przedstawił także firma Renishaw: urządzenie do niestandardowej kontroli wymiarowej – Equator ,interferometr laserowy XL 80 oraz sondy: TP20, TP200, SP25M i głowice pomiarowe do maszyn współrzędnościowych: PH10 PLUS, PH20.

Nowa siedziba firmy Oberon 3D mieści się w Tychach. Na ponad 800m2 znajduje się centrum serwisowe, laboratorium pomiarowe i kalibracyjne oraz strefa pokazowa z szerokim zapleczem technologicznym wyposażonym w maszyny i systemy pomiarowe Aberlink, CimCore, OGP, NDI, Mahr, Shining 3D.

 

Źródło: OBERON 3D L.Pietrzak i Wspólnicy Sp.j.

bottom of page