top of page

Poli Galaxy modernizacja 2018 Revo2

Gwarancja

6 miesięcy

350 000 pln

Informacje o urządzeniu

CMM (Coordinate Measuring Machine) to maszyna pomiarowa, która używa sondy dotykowej do zbierania danych dotyczących kształtu i wymiarów przedmiotu.


Poli Galaxy oferuje wysoką precyzję i dokładność pomiarów. Posiada solidną konstrukcję i stabilność, co przekłada się na powtarzalność wyników pomiarowych. Modernizacja do Revo2 zwiększa możliwości maszyny o pomiary piecioosiowe. W systemie REVO stosuje się zsynchronizowane przemieszczanie oraz 5-osiową technologię pomiarową. Minimalizuje ona wpływ błędów dynamicznych występujących przy przemieszczaniu ciężkich elementów konstrukcji maszyny współrzędnościowej z dużymi prędkościami.

Pomiar w tej technologii realizowany jest głównie za pomocą ruchu głowicy, podczas gdy portal maszyny nie przemieszcza się lub porusza się z niewielką prędkością. Zastosowanie sondy pomiarowej z elastyczną końcówką pomiarową dodatkowo wpływa na wzrost dokładności i polepszenie parametrów całego systemu pomiarowego. System wymiennych sond, stosowany w połączeniu z tanim magazynem wymiany, oferuje dodatkowe zwiększenie funkcjonalności systemu.Opiekun ogłoszenia

Leszek Pietrzak

+48 32 220 02 46

Galeria:

Dane techniczne urządzenia:

Typ urządzenia

Współrzędnościowa maszyna pomiarowa Poli Galaxy Revo2 RSP2

Zakres pomiarowy

Dokładność

MPEE (3,0 + L/333) μm

Rok produkcji / modernizacji

2018

Uzupełniające dane techniczne urządzenia:

Kontroler Renishaw S5

Revo2 z RSP2

Biurko operatora z szafą sterującą

Opis ogólny kategorii urządzeń:

bottom of page