top of page

Wizyta na targach Control Stuttgart na stoisku Kreon - prezentacja nowego ramienia pomiarowego Kreon

Zaktualizowano: 3 cze 2023

Targi Control Stuttgart. To jedno z największych wydarzeń branżowych, które przyciąga ekspertów z całego świata. W trakcie targów prezentowane są najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu pomiarów i kontroli jakości. Na targach nie mogło zabraknąć stoiska Kreon, jednej z wiodących firm specjalizujących się w produkcji zaawansowanych urządzeń pomiarowych. Firma zaprezentowała swoją najnowszą innowację - ramię pomiarowe Kreon Onyx.


Kreon Onyx to urządzenie, które z powodzeniem znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Jest idealne do precyzyjnych pomiarów elementów o skomplikowanych kształtach, które nie nadają się do tradycyjnych metod pomiarowych. Ramię pomiarowe Kreon Onyx wykorzystuje technologię skanowania 3D, co umożliwia dokładne i szybkie pomiary. Podczas prezentacji na stoisku Kreon można było zobaczyć, jak ramie pomiarowe Kreon Onyx działa w praktyce. Firma zorganizowała specjalną demonstrację, która przyciągnęła dużą uwagę zwiedzających. Można było zobaczyć, jak w prosty i szybki sposób można dokonać pomiaru złożonego elementu, który składał się z wielu krzywizn i nieregularnych kształtów.


Podsumowując, wizyta na targach Control Stuttgart na stoisku Kreon była niezwykle ciekawym doświadczeniem. Prezentacja wszystkich ramion pomiarowych Kreon pokazała, jak nowoczesne technologie mogą wpłynąć na rozwój przemysłu i przyspieszyć proces produkcji. Kreon Onyx to urządzenie, które może znacznie ułatwić pracę w wielu gałęziach przemysłu, np. w produkcji części samochodowych, lotniczych, medycznych i wielu innych. Dzięki niemu można dokładnie i szybko sprawdzić wymiary elementów, co zwiększa precyzję i skraca czas produkcji.


Ramię pomiarowe Kreon Onyx jest także przydatne w dziale kontroli jakości, gdzie pozwala na sprawdzenie parametrów wyrobów gotowych przed ich wprowadzeniem na rynek. Warto zauważyć, że prezentacja ręki pomiarowej Kreon Onyx na targach Control Stuttgart wywołała duże zainteresowanie wśród zwiedzających. Firma Kreon otrzymała wiele pozytywnych opinii na temat swojego urządzenia, co potwierdza, że technologia skanowania 3D zyskuje coraz większą popularność w branży przemysłowej.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page